Søg
Close this search box.

BSH Business Netværk


MØDEKALENDEREN FOR NETVÆRKET 2024/2025

Netværksmøde – Fredag d. 30. august kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 27. september  kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 25. oktober kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 22. november kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 13. december kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 17. januar – BSH’s’ Nytårskur – Håndbold i JYSK arena

Netværksmøde – Fredag d. 28. februar kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 28. marts kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 25. april kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 23. maj kl. 7:30-9:15

Netværksmøde – Fredag d. 13. juni – Sommerafslutning for netværket

FORMÅLET MED BSH BUSINESS NETVÆRKET

BSH Business netværk handler om at skabe værdi for dig og din virksomhed. Vi bygger netværket på at danne de positive relationer og få relationer i erhvervslivet. Det skulle gerne være med til, at din virksomhed skal kunne se, en økonomisk værdi i at være til stede i netværket. 

Mennesker handler med mennesker, og vi går derfor meget op i samhandel, hvordan vi kan hjælpe hinanden og på den måde skabe merværdi for netværksmedlemmerne. Deltagerne i netværket repræsenterer et bredt udvalg af alle brancher i erhvervslivet lige fra bankdirektøren til den selvstændinge elektriker. Adgangen til netværket fordrer at du er sponsor i BSH. 

Hvis du ønsker at komme med som gæst i netværket og opleve hvordan et netværksmøde fungerer, så tag fat i Rasmus Bjerregaard rbc@bjerringbro-silkeborg.dk

medlemmer af netværket

AK2


Kontaktperson:
Peter Skaarup Bæk

Tlf: 30891914
Mail: peter@ak2.dk
Andreas Houmann


Kontaktperson:
Andreas Houmann

Tlf: 31773025
Mail: Info@andreashoumann.dk
Bilernes Hus


Kontaktperson:
Erik Sørensen

Tlf: 72100200
Mail: eso@bilerneshus.dk


Kontaktperson:
Mads Hoffbeck

Tlf: 22 22 76 66
Mail: mho@botjek.dk
Carlounge


Kontaktperson:
Michael Hansen

Tlf: 71200900
Mail: Michael.carlounge.dk


Kontaktperson:
Allan Madsen

Tlf: 28406858
Mail: am@cleancare.dk


Kontaktperson:
Helle Holgaard

Tlf: 40252161
Mail: Se078bc@dgfs.dk


Kontaktperson:
Lars Kier

Tlf: 7741 3030
Mail: lki@dankaf.dk
Dansk Løn Service


Kontaktperson:
Natalija Heiberg

Tlf: 87572306
Mail: Natalija@dkls.dk
Deloitte


Kontaktperson:
Anders Christensen

Tlf: 89 20 70 00
Mail: afhedegaard@deloitte.dk
Dentfix


Kontaktperson:
Brian Thomsen

Tlf: 28952012
Mail: info@dentfix.dk


Kontaktperson:
Kasper Larsen

Tlf: 25248469
Mail: kl@designa.dk


Kontaktpersoner:
Harald Bjerregaard

Mail: harald@dinafood.dk
Ejner Hessel


Kontaktpersoner:
Rasmus Stræde Olesen

Tlf: 7211 6031
Mail: r.olesen@starmark.dk
El-Gården


Kontaktperson:
Dan Korsbakke

Tlf: 86824899
Mail: dan@egs.dk
Falck


Kontaktpersoner:
Dan Konum

Tlf: 60165047
Mail: erhvervsdykkeren@gmail.com
Farstad Optik


Kontaktperson:
Johan Farstad

Tlf: 86 82 15 14
Mail: info@farstadoptik.dk


Kontaktperson:
Karl Erik Christensen

Tlf: 22354811
Mail: kec@galax.dk


Kontaktpersoner:
Nicolaj Lauersen

Tlf: 29804051
Mail: mail@gastro13.dk
Gl Skovridergård


Kontaktpersoner:
Regitze Vestergaard

Tlf: 87225511

Mail: rv@fvc.dk


Kontaktperson:
Hans Erik Hansen

Tlf: 40644722
Mail: heh@friends.dk
Logo til hjemmeside - Humantrust


Kontaktperson:
Rolf Østergaard

Tlf: 29310634
Mail: rolf@humantrust.dk


Kontaktperson:
Kim Friis

Tlf: 87431000
Mail: kfr@iteffect.dk


Kontaktpersoner:
Pernille Esko

Tlf: 89205750
Mail: pen@jks.dk


Kontaktpersoner:
Dorte Nørgaard

Tlf: 29672933
Mail: dno@silkeborg.dk


Kontaktperson:
Jens Peder Brunsgaard

Tlf: 86610522
Mail: jpb@jyskebank.dk
Kasus Advokater


Kontaktperson:
Lars Ole Frederiksen

Tlf: 51260162
Mail: lof@kasusadvokater.dk
Kendskab


Kontaktperson:
Rene Poulsen

Tlf: 30907673
Mail: rene@kendskab.dk


Kontaktperson:
Dan Topp

Tlf: 78797828
Mail: dan@kjellerupvvs.dk
KLC


Kontaktperson:
Susanne Berthelsen

Tlf: 88448686
Mail: Sube@klcerhverv.dk
Kontor Midt


Kontaktperson:
René Hermansen

Tlf: 40600460
Mail: rh@kontormidt.dk
Levehuse


Kontaktperson:
Frank Hansen

Tlf: 40103464
Mail: fh@levehuse.dk


Kontaktperson:
Ann Merete Kongensgaard

Tlf: 30907673
Mail: ak@midspar.dk


Kontaktperson:
Poul Trier

Tlf: 27262404
Mail: Poul@midtjyskudlejning.dk
Nagel Film


Kontaktperson:
Rasmus Nagal

Tlf: 31203023
Mail: rasmus@nagalfilm.dk


Kontaktperson:
Steen Thomasen

Tlf: 87221676
Mail: steen.thomasen@nordea.dk
Nordicals


Kontaktperson:
Mads Faber

Tlf: 60177124
Mail: mfa@nordicals.dk
Nybolig


Kontaktperson:
Jesper Lyngsø

Tlf: 40217640
Mail: jpl@nybolig.dk
Partner Revision


Kontaktperson:
Tom Østergaard

Tlf: 72144314
Mail: teo2partner-revision.dk


Kontaktperson:
René Larsen

Tlf: 31326558
Mail: rene@pipgrafic.com
Poul Munk


Kontaktperson:
Lykke Elstrøm

Tlf: 28970024
Mail: le@poulmunk.dk
PR Fugning


Kontaktperson:
Michael Rossau

Tlf: 25727219
Mail: mail@prfugning.dk


Kontaktpersoner:
Rasmus Overmark

Tlf: 97141455
Mail: ro@reklametryk.dk
Ren Service


Kontaktperson:
Henry Jeppesen

Tlf: 86811010
Mail: henry@renservice.dk
Risvig


Kontaktperson:
Jakob Risvig Skov

Tlf: 61423236
Mail: jrs@risviggroup.com


Kontaktpersoner:
Irene Ryssel

Mail: irene.ryssel@live.dk
Scandic Silkeborg


Kontaktperson:
Simon Kristensen

Tlf: 86803533
Mail: simon.kristensen@scandichotels.com


Kontaktperson:
Bjørn Kock Lærkedahl

Tlf: 23118534
Mail: bkl@silkeborgforsyning.dk


Kontaktperson:
Mathias Madsen

Tlf: 72250014
Mail: mbm@sparnord.dk
Logo til hjemmeside - Sparekassen Kronjylland


Kontaktpersoner:
Martin Okkels

Tlf: 26879271
Mail: mbo@sparekron.dk


Kontaktperson:
Stig Jensen

Tlf: 40826293
Mail: sj@sj-automobiler.dk
Tal & Tanker er Toppartner hos Bjerringbro Silkeborg Håndbold


Kontaktperson:
Martin Therkelsen

Tlf: 23840285
Mail: mbt@talogtanker.dk


Kontaktpersoner:
Jakob Beck Wätjen

Tlf: 87225519

Mail: jbw@fvc.dk



Kontaktpersoner:
Lars Øster Mikkelsen

Tlf: 60 43 69 21
Mail: lmi@vestjylland.dk
Viabiler


Kontaktpersoner:
Jens Erik

Mail: amj@skiltecentret.dk


Kontaktperson:
Steen Nordmark

Tlf: 40410844
Mail: Nordmark@wila.dk
Østjysk forsyning


Kontaktpersoner:
Mark Frederiksen

Tlf: 23208320
Mail: mf@vinforsyning.dk
Skabelon - logo til hjemmeside (28)


Kontaktpersoner:
Ivan Michelsen

Mail: vildmarksbadsilkeborg@gmail.com
Skabelon - logo til hjemmeside (25)


Kontaktpersoner:
Mikael Glerup

Tlf: 40453666
Mail: mgl@glerupas.dk
Sport24 er Toppartner hos Bjerringbro Silkeborg Håndbold


Kontaktpersoner:
Mette Risvig Skov

Tlf:
Mail: mrs@sport24.dk
Hoffmann Biler


Kontaktpersoner:
Jesper Hoffmann

Tlf:
Mail: jh@hoffmannbiler.dk
Logo til hjemmeside - Infinigate


Kontaktpersoner:
Morten Villadsen

Tlf:
Mail: morten.villadsen@infinigate.dk
SP Ejendomme Silkeorg


Kontaktpersoner:
Lars Staghøj

Tlf:
Mail: centrifugeservice@mail.tdcadsl.dk
Yourdesignmark


Kontaktpersoner:
Lone Mark

Tlf:
Mail: lone@yourdesignmark.dk
Scanenrgi


Kontaktpersoner:
Stine Thygesen

Tlf:
Mail: sty@scanenergi.com
xxxxx Camping-Specialisten 80x290cm x 2_done


Kontaktpersoner:
Steen Overgaard

Tlf:
Mail: so@camping-specialisten.dk
logo godk


Kontaktpersoner:
Nicolai Søndergaard

Tlf:
Mail: sc.tomrer@gmail.com
sts


Kontaktpersoner:
Morten Lihn

Tlf:
Mail: moli@sts-biler.dk
Logo_Kun det bedste


Kontaktpersoner:
Cengiz Simsek

Tlf:
Mail: cs@kundetbedste.com
Sydbank


Kontaktpersoner:
Claus Brændstrup
Mike Ytting Pedersen

Tlf:
Mail: claus.braendstrup@sydbank.dk
Mail:
mike.pedersen@sydbank.dk

Kunne du tænke dig at vide mere om Bjerringbro-Silkeborg Business Netværk?

Så tag kontakt til:

Rasmus Bjerregaard

Salgschef
20 71 01 66
rbc@bjerringbro-silkeborg.dk

Jesper Schou

Adm. Direktør
20 12 52 44
js@bjerringbro-silkeborg.dk