BSH Business Netværk

BSH Buisness netværk handler om at skabe værdi for dig og for din virksomhed, vi bygger netværket på at danne de positive relationer og få relationer i erhverslivet, hvilket gerne skulle være med til at din virksomhed skal kunne se en økonomisk værdi i at være til stede i netværket.

Mennesker handler med mennesker, og vi går derfor meget op i samhandel, og hvordan vi kan hjælpe hinanden og på den måde skabe merværdi for netværksmedlemmerne. Deltagerne i netværket repræsenteret et bredt udvalg af alle brancher i erhvervslivet lige fra bankdirektøren til den selvstændige elektriker.

Adgangen til netværket fordrer at du er sponsor i BSH.
Hvis du ønsker at komme med som gæst i netværket og opleve hvordan et netværksmøde fungere så tag fat i Rasmus Bjerregaard rbc@bjerringbro-silkeborg.dk


MØDE KALENDEREN FOR NETVÆRKET 2022/23

Netværks-boost onsdag d. 24. kl. 17:00-19:00 

Møde – Fredag d. 2. september kl. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 7. oktober kl. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 2. november kl. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 2. december (Juleafslutning)

BSH’s’ Nytårskur i januar – TRÆNING I HALLEN(Knudsen står for træningen) Morgenmad i Tal og Tanker. Dato tilgår. KL. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 10. februar kl. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 10. marts kl. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 21. april kl. 7:30-9:15

Møde – Fredag d. 2. juni (Afslutning)

medlemmer af netværket

Carlounge


Kontaktperson:
Michael Hansen

Tlf: 71200900
Mail: Michael.carlounge.dk
Bilernes Hus


Kontaktperson:
Erik Sørensen

Tlf: 72100200
Mail: eso@bilerneshus.dk
Dagrofa


Kontaktperson:
Helle Holgaard

Tlf: 40252161
Mail: Se078bc@dgfs.dk


Kontaktperson:
Dan Topp

Tlf: 78797828
Mail: dan@kjellerupvvs.dk
Dansk Løn Service


Kontaktperson:
Natalija Heiberg

Tlf: 87572306
Mail: Natalija@dkls.dk
Blue Idea


Kontaktperson:
Flemming Bøgely

Tlf: 70205353
Mail: flemming@blueidea.dk


Kontaktperson:
Lene Messell

Tlf: 25254122
Mail: Lene.messell@bravida.dk
Kontor Midt


Kontaktperson:
René Hermansen

Tlf: 40600460
Mail: rh@kontormidt.dk
Svanepleje


Kontaktperson:
Poul Erik Petersen

Tlf: 87200898
Mail: pep@svanepleje.dk


Kontaktperson:
Rolf Østergaard

Tlf: 29310634
Mail: rolf@humantrust.dk
Dentfix


Kontaktperson:
Brian Thomsen

Tlf: 28952012
Mail: info@dentfix.dk
Anita Jæger


Kontaktperson:
Mie Beck Friedrich

Tlf: 93396608
Mail: mf@anitajaeger.dk


Kontaktperson:
Søren Andersen

Tlf: 71998191
Mail: sa@kundetbedste.dk
El-Gården


Kontaktperson:
Dan Korsbakke

Tlf: 86824899
Mail: dan@egs.dk
Factum


Kontaktperson:
Mads Hoffbeck

Tlf: 22227666
Mail: mho@factum2.dk
Andreas Houmann


Kontaktperson:
Andreas Houmann

Tlf: 31773025
Mail: Info@andreashoumann.dk
Levehuse


Kontaktperson:
Frank Hansen

Tlf: 40103464
Mail: fh@levehuse.dk


Kontaktperson:
Karl Erik Christensen

Tlf: 22354811
Mail: kec@galax.dk
Grauballegård


Kontaktperson:
Mads Kristensen

Tlf: 86855033
Mail: mads.landbrug@gmail.com


Kontaktperson:
Hans Erik Hansen

Tlf: 40644722
Mail: heh@friends.dk
Mark On


Kontaktperson:
Lars Erdal

Tlf: 51296647
Mail: Lars@markon.as
HTH


Kontaktperson:
Bente Klostergaard

Tlf: 89700050
Mail: bklo@hth.dk
Nordicals


Kontaktperson:
Mads Faber

Tlf: 60177124
Mail: mfa@nordicals.dk
Meny Kaffe


Kontaktperson:
Jens Henrik Pedersen

Tlf: 20329069
Mail: Henrik.herning@menykaffe.dk


Kontaktperson:
Kim Friis

Tlf: 87431000
Mail: kfr@iteffect.dk


Kontaktperson:
Jens Peder Brunsgaard

Tlf: 86610522
Mail: jpb@jyskebank.dk


Kontaktperson:
Henrik Jessen

Tlf: 92826205
Mail: hj@kamark.dk
Merton


Kontaktperson:
Susanne Hansen

Tlf: 22418737
Mail: skh@merton.dk
Kasus Advokater


Kontaktperson:
Lars Ole Frederiksen

Tlf: 51260162
Mail: lof@kasusadvokater.dk


Kontaktperson:
Ann Merete Kongensgaard

Tlf: 30907673
Mail: ak@midspar.dk
Kendskab


Kontaktperson:
Rene Poulsen

Tlf: 30907673
Mail: rene@kendskab.dk


Kontaktperson:
Poul Trier

Tlf: 27262404
Mail: Poul@midtjyskudlejning.dk
Nagel Film


Kontaktperson:
Rasmus Nagal

Tlf: 31203023
Mail: rasmus@nagalfilm.dk
Njord


Kontaktperson:
Christina Ruby

Tlf: 69137164
Mail: cru@njordlaw.com


Kontaktperson:
Steen Thomasen

Tlf: 87221676
Mail: steen.thomasen@nordea.dk
Nybolig


Kontaktperson:
Jesper Lyngsø

Tlf: 40217640
Mail: jpl@nybolig.dk


Kontaktperson:
Thomas Bloch

Tlf: 41881430
Mail: thomas.bloch@parcel4you.com
Partner Revision


Kontaktperson:
Tom Østergaard

Tlf: 72144314
Mail: teo2partner-revision.dk
AK2


Kontaktperson:
Peter Skaarup Bæk

Tlf: 30891914
Mail: peter@ak2.dk
Poul Munk


Kontaktperson:
Lykke Elstrøm

Tlf: 28970024
Mail: le@poulmunk.dk
PR Fugning


Kontaktperson:
Michael Rossau

Tlf: 25727219
Mail: mail@prfugning.dk
Ren Service


Kontaktperson:
Henry Jeppesen

Tlf: 86811010
Mail: henry@renservice.dk
Risvig


Kontaktperson:
Jakob Risvig Skov

Tlf: 61423236
Mail: jrs@risviggroup.com
Scandic Silkeborg


Kontaktperson:
Simon Kristensen

Tlf: 86803533
Mail: simon.kristensen@scandichotels.com


Kontaktperson:
Bjørn Kock Lærkedahl

Tlf: 23118534
Mail: bkl@silkeborgforsyning.dk


Kontaktperson:
Mathias Madsen

Tlf: 72250014
Mail: mbm@sparnord.dk
Sweco


Kontaktperson:
Frands Wulff

Tlf: 72207207
Mail: frandswulff.andersen@sweco.dk
Sydbank


Kontaktperson:
Mike Pedersen

Tlf: 74377402
Mail: Mike.pedersen@sydbank.dk
Tal & Tanker er Toppartner hos Bjerringbro Silkeborg Håndbold


Kontaktperson:
Martin Therkelsen

Tlf: 23840285
Mail: mbt@talogtanker.dk


Kontaktperson:
Steen Nordmark

Tlf: 40410844
Mail: Nordmark@wila.dk
Xpress Totalservice


Kontaktperson:
Mikael Korsbakke

Tlf: 22483414
Mail: mk@x-press.nu
Gl Skovridergård


Kontaktpersoner:
Jakob Beck Wätjen

Regitze Vestergaard

Tlf: 87225511

Tlf: 87225519

Mail: jbw@fvc.dk

Mail: rv@fvc.dk
Sparekassen Kronjylland


Kontaktpersoner:
Martin Okkels

Tlf: 26879271
Mail: mbo@sparekron.dk


Kontaktpersoner:
Dan Konum

Tlf: 60165047
Mail: erhvervsdykkeren@gmail.com

Vil du vide mere om netværket i Bjerringbro-Silkeborg?

Start dialogen her

Kasper Thomsen

Salg & Marketing
28 14 43 02
KT@bjerringbro-silkeborg.dk

Brian Pedersen

Salg & Marketing
29 64 19 90
bp@bjerringbro-silkeborg.dk

Rasmus Bjerregaard

Salgschef
20 71 01 66
bp@bjerringbro-silkeborg.dk

Jesper Schou

Adm. Direktør
20 12 52 44
js@bjerringbro-silkeborg.dk